درباره ی ما

این شرکت در مشهد ، قلب تجارت و حمل و نقل بین­المللی CIS  واقع شده است. شرکت حمل و نقل بین المللی دریاداران طوس (سهامی خاص) سال 1376 زير نظر انجمن شركتهاي حمل ونقل بين المللي ايران و انجمن جهاني IRU تاسیس گردیده و با هدف پشتیبانی از صنعت و بازرگانی بین المللی در امر جابجایی کالا از طریق زمینی، هوایی و دریایی فعالیت داشته است. یکی از مزیت های مهم شرکت دریاداران طوس، امکان حمل انواع محموله از مبدا به مقصدهای مختلف با استفاده از روش حمل و نقل ترکیبی و ارائه گارانتی تحویل می­باشد. موقعیت ما، این اجازه را به ما داده است تا کالاهای مختلفی را به صورت جاده­ای، ریلی، هوایی و دریایی حمل کنیم. شرکت دریاداران طوس با 22 سال تجربه توانسته است پیشینه خوبی در زمینه حمل و نقل متناسب با استانداردهاي روز اروپا ،قرارداد بيمه CMR و قرارداد بيمه بارنامه بين الملليFBL سرويس هاي مناسب و مرتب كاميوني ، ريلي و دریایی با پيشرفته ترين متدهاي حمل و نقل بين المللي و از همه مهم­تر ارائه نرخهاي مناسب بصورت كريري و يا فورواردي از خود نشان دهد .خدمات حمل و نقل شرکت دریاداران طوس شامل حمل و انجام امور گمرکی از طریق جاده، دریا، ریل و هوایی می­گردد. همواره تلاش نموده­ایم پلی میان تامین کننده و خریدار  نهایی باشیم.

کلیه ناوگان شرکت دریاداران طوس ، مجهز به GPS  هستند که توانایی مانیتور کردن ناوگان و محموله را به ما می­دهند. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تصادف در اولین فرصت تمهیدات لازم انجام می­گیرد. شرکت دریاداران طوس با استقرار دفاتر و نمایندگی­های گوناگون در شهرهای استراتژیک و بندری کشور نظیر بندرعباس اقدام به ارائه خدمات بندری نموده است.

اهداف اصلی ما :

  • همراهی موثر برای توسعه تجارت مشتریان
  • ایجاد حس امنیت در مدت حمل

ما انواع خدمات نوین را برای هر نیاز عرضه می کنیم

شرکت دریاداران طوس قادر است سرویس های حمل و نقل چندوجهی به کلیه گمرکات داخلی و همچنین  ترانزیت خارجی به کشورهای حوزه­یCIS   نظیر (ازبکستان، ترکمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و… ) روسیه، عراق، ترکیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان ، گرجستان ، بلاروس، افغانستان و سایر کشورها ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

ایران به دلیل قرار گرفتن در شاهراه ترانزیتی و مسیر جاده­ی ابریشم یکی از بهترین موقعیت ها را جهت ترانزیت کالا دارا می­باشد، از این­رو یکی از فرصت­های مناسب سرمایه­گذاری برای تجار    شرکت دریاداران طوس به مشتریان خود کمک می­کند تا بتوانند میان کشورهای صادرکننده و واردکننده­ی کالا به فعالیت بازرگانی بپردازند، شرکت دریاداران طوس از ابتدای حمل کالا از کشور مبدا، انجام تشریفات بندری و مرزی، اجرای عملیات حمل و ترانزیت از مسیر ایران و تحویل کالا در  مقصد نهایی در کنار شما مشتریان عزیز است.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

شرکت دریاداران طوس جهت تسهیل کار واردکنندگان محترم کالا، با تکیه بر تجارب خود در زمینه­ی امور گمرکی و ترخیص، جهت واردات قطعی یا موقت کالا به شما رویه­ی ترانزیت داخلی را پیشنهاد می­نماید. صرفه جویی در زمان و هزینه یکی از بزرگترین مزیت های رویه­ی ترانزیت داخلی می­باشد.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

اهم پتانسیل این شرکت دریافت محموله از مبدا (خشکی یا آب ) روی وسیله حمل در هر نقطه از دنیا و انجام عملیات حمل، تخلیه و بارگیری و تحویل در مقصد مورد نظر مشتری با مرقون به صرفه ترین قیمت و کیفیت ایده­آل می­باشد.

اغلب مشتریان به دلیل تعدد شرکت­ها و اشخاص طرف قرارداد در پروسه حمل و تخلیه و بارگیری متحمل هزینه­های هنگفتی  می­گردند. ما با یکپارچه کردن و گردآوری کلیه خدمات در یک مجموعه و به حداقل رساندن برون سپاری خدمات جانبی حمل و نقل و تخلیه و بارگیری ، هزینه و زمان را به حداقل و کیفیت تحویل را به حداکثر رسانده­ایم.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

سیستم همکاری در فروش :

همکاری در فروش

حمل ریلی :

ما تمامی تلاش خود را در جهت ارائه خدمات ریلی به کار بسته­ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را در کشورهای مختلف در اختیار مشتریان قرار دهیم. نگاه ویژه شرکت دریاداران طوس به صنعت حمل و نقل ریلی به عنوان حمل و نقل پایدار و پاک باعث گردیده تا ظرفیت­های زیادی را در این زمینه ایجاد نماید، هم اکنون شرکت دریاداران طوس نمایندگانی در حوزه CIS  دارد و  اکثر پروژه­های این شرکت در حوزه CIS ، روسیه، ترکیه و …

حمل دریایی : 

شرکت دریاداران طوس به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین­المللی توانایی دارد تا خدمات حمل دریایی را به شرکت­های کوچک و بزرگ بسیاری ارائه دهد. همچنین شرکت دریاداران طوس توانایی مدیریت خدمات گمرکی دریایی مشتریان را نیز دارد. مشاوره حمل دریایی جهت حمل محموله­های مختلف با کانتینرهای 20 ، 40 فوت و یخچالی از تخصص ­های ماست.                                                                                          .

حمل زمینی :

ما به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت­های حمل در ایران، توانایی حمل هر نوع کالا را از مبدا یا به مقصد ایران یا سایر نقاط آسیای میانه، شرق آسیا و کشورهای حوزه خلیج فارس داریم. همچنین شرکت دریاداران طوس در اروپا، ترکمنستان، هند، عراق، افغانستان و ترکیه نماینده داردو  با تکیه بر تجارب خود، نیروی انسانی مجرب و ناوگان مناسب تحت پوشش، کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.                                                                .